قدمی کوچک ولی اثربخش برای حمایت از مردم مظلوم بحرین
ساعت ۱٠:۳٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ : توسط : وبلاگ نویس فرهنگی

بازتاب نوشته های وبلاگنویسان درحمایت ازمردم بحر 

بسم الله الرحمن الرحیم؛
به لطف خدا کمافی السابق مطالب عزیزان وبلاگ نویس حامی مومنین در بحرین و نیز بیداری اسلامی را بازتاب داده و به عرض می رسانیم.

 

برای حمایت بیشتر به سایت ( andishe-basirat.ir) مراجعه و رای خود را برای دفاع از مرد مظلوم بحرین ثبت نمایید فعلا 45695 ثبت گردیده است تعداد رای موثر 1000000 یک میلیون رای است تاسازمان ملل به طور جدی پی گیری نماید .

به امید پیروزی حق


 
در بحرین شهر خون و حماسه چه می گذرد ؟
ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳٩٠ : توسط : وبلاگ نویس فرهنگی

مهم ترین اخبار این روزهای بحرین مظلوم

بسم الله الرحمن الرحیم.
1.شنیده ایم رهبرشیعیان بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم که امامت جمعه شیعیان را برعهده دارندبرای دست برداشتن از مقاومت در مقابل ظلم آل خلیفه تهدیدبه قتل گردیده اند. اخبار رسیده حاکی است در روز گذشته ضمن حمله به مسجد "جامع الدراز" که محل اقامه نماز ایشان است بمب صوتی ای در محراب نماز ایشان کشف وخنثی شده است و پس از آن مزدوران آل خلیفه در نامه ای تهدید کرده اند که اگر از افشاگری ها دست برنداریدبار دیگر بمب حقیقی و انفجاری را در محراب نماز کار خواهیم گذاشت.
ناگفته نماند با رهبری این فقیه حکیم حکومت فاسد بحرین به بن بست رسیده است . در ابتدای قیام که هجوم بی سابقه ای به مردم  در میدان لولوه(الشهداء) صورت گرفت شعار معروف " لن نرکع الا لله" { بجز خدای متعال در مقابل هیچ کسی خضوع نمی کنیم}  وی که با شور و حرارت خاصی در خطبه های نماز ابراز شد به شعار عمومی مبارزان بحرینی تبدیل شده است.(در صورت امکان این فایل را آپلود نموده و در اینجا قرار خواهیم داد. انشاالله)تصویر حمله به مسجد جامع شیعیان بحرین. آیت الله شیخ قاسم در تصویر دیده می شوند.