تلاش بی حاصل برای از بین بردن ارزش‎ها و میراث اسلامی
ساعت ٥:٢۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩۱ : توسط : وبلاگ نویس فرهنگی

 

آمریکا به دنبال

از بین بردن ارزش های اسلامی است

 

آمریکا و متحدانش با تمام قدرت در حال تلاش برای از بین بردن ارزشهای اسلامی و میراث های اسلامی هستند.  

این کوردلان به ظاهر آزادی خواه  نمی دانند که مسلمانان همیشه مطیع امر رهبرشان ( امام خامنه ای  ) بوده و هستند و در جهت خنثی کردن این توطئه ی تنفر آمیز دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش منطقه ی 14 تهران در روز پنجشنبه در میدان 13 آبان ندای لبیک یا رسول الله سر می دهند تا آمریکا و اربابش اسرائیل از این عمل ننگین که سبب تنفر جهانیان گردیده  خود را در سیاه چاه های تاریخ مبحوس نمایند


 
بار دیگر دشمنان در مقابل اقتدار و عظمت اسلام کم آوردند
ساعت ٥:٠٩ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩۱ : توسط : وبلاگ نویس فرهنگی

 

دشمن پیامبر اسلام ، همان دشمن خداست

جهان اسلام و پیامبر گرامی اسلام(ص) همیشه درس مهربانی، رأفت، برادری، همدلی و راهنمایی و هدایت به سمت خداوند را به بشریت داده است، مسلمانان نیز پیرو همین پیامبر اسلام(ص(هستند که همیشه با فکر و تعقل مردم را به سوی خدا و پاکی و پاک اندیشی هدایت و راهنمایی می‌کرد.

مقابله با پیامبر خداوند، مقابله با خداوند است، همانگونه که خداوند در قرآن کریم می‌فرمایند؛ "اطاعت از پیامبر، اطاعت از خداوند است"، پس مقابل پیامبر خدا قرار گرفتن، ایستادن در مقابل خداوند است و بدون تردید هر که مقابل خدا و پیامبرش بیایستد، نابود خواهد شد.
دشمنان کور دل و نادان فکر می‌کنند با این اهانت‌ها، از شأن پیامبر گرامی اسلام(ص) و دین مبین اسلام کاسته می‌شود، اما نمی‌دانند که با این کار، به اتحاد و همدلی مردم مسلمان افزوده خواهد شد و مشرکین و کفار به سرعت شکست خواهد خورد.
به ساحت پاک‌ترین انسان روی زمین و پاک‌ترین خلق خدا و مهربانترین پیامبر خداوند جسارت شده است و مردم مسلمان جهان از این جسارت به خشم آمده‌اند و قلب آنها جریحه دار است.

خشم مسلمان و مردم ایران آنقدر زیاد است که آمادگی دارند دشمنان اسلام را نابود و تکه پاره‌ کنند.


 
جرعه ای از معرفت حضرت آقا بنوشیم
ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ مهر ۱۳٩۱ : توسط : وبلاگ نویس فرهنگی

 

پیام مقام معظم رهبری )اروحنا فداء) در پی اهانت نفرت‌انگیز دشمنان اسلام

به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلوات‌الله‌علیه‌وآله

در پی اهانت نفرت‌انگیز دشمنان اسلام به ساحت نورانی پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم، حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به ملت ایران و امت بزرگ اسلام، پشت صحنه‌ی این حرکت شرارت‌بار را سیاست‌های خصمانه‌ی صهیونیسم، آمریکا و دیگر سران استکبار جهانی خواندند. ایشان با تشریح دلایل کینه‌ورزی صهیونیست‌ها نسبت به اسلام و قرآن، تأکید کردند: سیاستمداران آمریکا اگر در ادعای دخالت‌نداشتن خود صادقند، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملت‌های مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
قال الله العزیز الحکیم: یُریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللهِ بِأفواهِهِم و اللهُ مُتِمُّ نورِه وَ لو کَرِهَ الکافِرون(1)

ملت عزیز ایران؛ امت بزرگ اسلام
دست پلید دشمنان اسلام بار دیگر با اهانت به پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله‌و‌سلّم کینه‌ی عمیق خود را آشکار ساخت و با اقدامی جنون‌آمیز و نفرت‌انگیز، خشم مجموعه‌های خبیث صهیونیستی را از تلألؤ روزافزون اسلام و قرآن در جهان کنونی نشان داد. در روسیاهی عاملان این جنایت و گناه بزرگ، همین بس که مقدس‌ترین و نورانی‌ترین چهره‌ میان مقدسات عالم را آماج یاوه‌های مشمئزکننده‌ی خویش ساخته‌اند.
پشت صحنه‌ی این حرکت شرارت‌بار، سیاست‌های خصمانه‌ی صهیونیسم و امریکا و دیگر سران استکبار جهانی است که به خیال باطل خود می‌خواهند مقدسات اسلامی را در چشم نسل‌های جوان در دنیای اسلام از جایگاه رفیع خود فروافکنده و احساسات دینی آنان را خاموش کنند. اگر از حلقه‌های قبلی این زنجیره‌ی پلید، یعنی سلمان رشدی و کاریکاتوریست دانمارکی و کشیش‌های امریکایی آتش‌زننده‌ی قرآن حمایت نمی‌کردند و ده‌ها فیلم ضد اسلام را در بنگاه‌های وابسته به سرمایه‌داران صهیونیست سفارش نمی‌دادند، امروز کار به این گناه عظیم و غیر قابل بخشش نمی‌رسید.
متهم اول در این جنایت، صهیونیسم و دولت امریکا است. سیاستمداران امریکا اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملت‌های مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.
برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان نیز بدانند که این حرکات مذبوحانه‌ی دشمنان در برابر بیداری اسلامی، نشانه‌ی عظمت و اهمیت این خیزش و مبشّر رشد روزافزون آن است. و الله غالبٌ علی أمرِهِ(2)